Nadchněte zákazníky neotřelým designem a prověřenou formou

Kam nemůže moderní online reklama, tam musí léty prověřené formy komunikace. Tiskoviny lze totiž doručit i potenciálním zákazníkům, kteří si s internetem příliš nerozumí. A tradiční forma reklamy také umožňuje zajímavé cílení podle polohy a oblasti.

Celé minuty pro Vaše sdělení

Ano, protože parádně navržený leták, který zaujme slevovou akcí nebo opravdu čtivým obsahem, potenciální zákazníci berou. Žádné vykřičené slevy. Ale skvělá grafika, zajímavé sdělení a příjemná sleva. A teď si čtenáři k Vašemu letáku budou brát i kávu.

Oslovujte ve velkém a cíleně

Jeden nebo pět krajů? Stačí si vybrat a letáky nechat rozeslat. Výhodou je i možnost oslovení opravdu široké veřejnosti nebo jen některých oblastí s využitím geolokace. Takže pokud například nabízíte úklidové služby pro panelové domy, máte jasno, komu Vaše sdělení poslat. O zbytek se postaráme.

Jeden brand za všechny. Všichni za jeden.

Protože v jednotě je síla. A jednotná firemní komunikace a grafika, která podtrhne Vaši profesionalitu a know-how, je jasnou výhodou. My v PS Works se umíme postarat o všechno od návrhu designu webu přes grafiku vizitek a tiskovin, jednotný brand je tak jistotou. A pro Vás o starost méně.