Precizní design webu osloví návštěvníky dříve než text. Zaručeně

A protože je to první věc, která na potenciální zákazníky udělá dojem, může snadno pomoci s budováním důvěryhodnosti. Bezvadně navržená a přehledná webová prezentace je také způsob, jak nové návštěvníky vést přímo k nakoupení produktu.

Přehledný web znamená více nákupů

Lidé totiž neradi dlouho něco hledají, takže tu platí zásada: „Čím snazší a pochopitelnější, tím lepší. Bez výjimky.“ Příliš komplikovaný obsah a ovládací prvky totiž návštěvníky webu často odradí a oni nezřídka odcházejí a nakoupí pak jinde.

Kdo by chtěl vracející se zákazníky?

Každý, kdo chce ušetřit za reklamu a podpořit prodeje. Výhodou brilantního a příjemně zpracovaného designu je skvělý prvotní dojem, který v návštěvnících webových stránek zůstává a který si s sebou nesou po celou dobu nákupního procesu. Pozitivní emoce pak zákazníka přivedou zpět a on již bez nedůvěry nakupuje znovu.

Design, který se přizpůsobí

Neztrácejte zbytečně potenciální zákazníky, kteří by si Váš web rádi prohlédli z chytrých telefonů nebo tabletů. Jejich podíl se a poslední 3 roky zdesetinásobil. Nejmodernější technologie umožňují automatické přizpůsobení webu jakékoliv úhlopříčce. Takže od teď už bude vše čitelné a plynulé tak, jak má být.