Ukažte svůj byznys těm, kteří Vás hledají

Vyšší pozice ve vyhledávání. To jsou spousty nových zákazníků. Vyveďte svoje potenciální zákazníky ze spletité sítě internetu přímo na Váš web. SEO optimalizace pro vyhledávače pomůže Vaší online prezentaci vyskočit ve výsledcích vyhledávání nahoru. A na dlouhou dobu. Zákazníci Vás tak snáz najdou a Vy ušetříte za placenou reklamu.

asi 80-90%

návštěvníků hledá produkt/službu pomocí vyhledávače

více jak 135%

je průměrný nárůst návštěvnosti

o více jak 52%

zvýšíme nárůst konverze

průměrně o 30%

zvýšíme dobu strávenou na stránce
Velké množství potenciálních zákazníků (80-90 %) na internetu hledá požadované produkty přímo prostřednictvím vyhledávačů. A díky důsledné SEO optimalizaci se Váš web může zobrazit na lepších pozicích ve vyhledávání a zákazníci si Vás tak snáz najdou. Jednou takto optimalizovaný web Vám s občasnými úpravami pomůže propagovat byznys na dlouhou dobu dopředu. Jsou pro Vás výrazy jako on page a off page faktory, linkbuilding či copywriting španělská vesnice? Nevadí, rádi Vám se vším pomůžeme.

Kdy je vhodné SEO optimalizaci nasadit?

Prakticky kdykoliv. SEO optimalizace je totiž jedna z účinných metod, jak na webové stránky přivést další potenciální zákazníky a dlouhodobé odkládání jen oddaluje nové příležitosti a navýšení ziskovosti.

Co všechno Vám v rámci SEO optimalizace nabízíme?

Nejdříve se postaráme o analýzu Vašich zákazníků, konkurence a stanovíme si strategii. Následně zajistíme výběr klíčových slov a upravíme obsah webu. Na závěr web spustíme a postaráme se o průběžnou údržbu pro maximální efekt.

Nenechte svoje zákazníky čekat

Optimalizace obsahu webu pro nejmodernější vyhledávací metody s sebou přináší i zrychlení reakcí webových stránek. Bez ohledu na rychlost internetového připojení zákazníků. Optimalizace SEO je vhodná pro webové stránky jakékoliv velikosti od těch nejmenších s trochou obsahu po ty obrovské s tisíci položkami.
 

Raketový nárůst efektivity

Precizně zapracované optimalizace pro vyhledávače se postarají o přední pozice ve vyhledávání a Vy nebudete muset investovat takové prostředky do tradiční reklamy.
 

Miřte přesně na cíl

SEO optimalizace Vám pomůže přesně oslovit cílovou skupinu, která Vaše produkty a služby hledá. Tito potenciální zákazníci pak nakoupí snáz než jiní.
 

Působí dlouho. Opravdu dlouho.

Ano. SEO optimalizaci stačí provést jednou a pak občas zkontrolovat. To stačí. Údržba už je minimální. Tak, jako náklady.
 

Přirozená forma reklamy

Protože někteří uživatelé se reklamě cíleně vyhýbají (tzv. reklamní slepota), nabízí SEO účinnou formu propagace, která tímto neduhem netrpí. Zobrazí totiž web jako výsledek jejich hledání.