Automatizovaný a personalizovaný e-mail a SMS marketing

Dobře navržená e-mailová či SMS kampaň, která nabídne jejím odběratelům zajímavý a personalizovaný obsah je základním nástrojem pro budování loajality zákazníků, kterou pak už lze snadno přetavit v opakované nákupy. Zákazníkům nelze ihned prodávat. Nejdříve je třeba si s nimi vybudovat pozitivní vztah, oni pak nakoupí sami. Takový loajální zákazník je mnohem levnější než získávání nového.

E-mail a SMS marketing
Sendio

Máme pro Vás mocný nástroj

Díky našemu systému pro e-mail a SMS marketing Sendio můžete rozesílat poutavé kampaně, které zvládnete jednoduše vytvořit pomocí Drag&Drop editoru. Nové kontakty lze získávat z inteligentních kontaktních formulářů, automaticky je třídit podle jejich zájmů a zlepšovat tak konverze Vašich prodejů.

Velký důraz je kladen na to, aby obsah emailu vypadal ve všech emailových klientech co nejpodobněji tomu, jak jen vytvoříte v editoru. Proto jsme strávili spoustu času testováním a laděním na nejpoužívanějších emailových klientech a operačních systémech.
Thunderbird   Microsoft Outlook   Office 365   Seznam Email   Gmail   Android   Apple   Windows   BlackBerry   Apple Mail
A to není vše. Přesné statistiky Vám pomohou se lépe rozhodovat co a jak příště udělat lépe. Lze sledovat open rate či CTR (click rate) jednotlivých kampaní, nebo tvořit A/B testy. Samozřejmostí je také rozesílka dle času, kdy uživatel nejvíce čte e-maily, a mnoho dalších funkcí.


E-mail marketing - statistiky

Automatizace

Automatické kampaně šetří Váš čas

S automatickou rozesílkou už nebudete muset „hlídat“ vůbec nic. Welcome kampaně, opuštěný košík, poděkování za nákup, blahopřání k narozeninám a svátku anebo upozornění na výhodnou cenu doplňkového sortimentu přesně toho zboží, které si váš zákazník zakoupil například před měsícem. A to vše bude doručeno zcela automaticky právě těm, kterých se to týká. Využijte čas na skutečné podnikání a ne hledění do diáře.


Nezávazná poptávka

Nemáte čas? Nevadí, rádi Vám pomůžeme!

V první fázi si definujeme a ujasníme pravidla komunikace, tedy situace, na základě kterých budeme e-maily rozesílat a jakým stylem budeme komunikovat. Pro každou takovou situaci následně připravíme text emailu, který zformátujeme do podoby dle Vašich představ. A rozesílku spustíme. V průběhu celé kampaně pak budeme sledovat efektivitu jednotlivých e-mailů a podle potřeby a Vašich preferencí je pak dále ladit, abychom mohli postupně dosahovat lepších výsledků.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktu