Facebook, Twitter, Instagram... To vše jsou nové trendy se kterými Vám pomůžeme.

Na sociálních sítích nezáleží na tom, jestli jste nadnárodní společnost nebo firma s 5 zaměstnanci. Startovní čára je tam pro všechny stejná. Stejně tak jako šance na úspěch. Stačí komunikovat.
Do začátku Vám připravíme kompletní komunikační koncept, na základě kterého pak zajistíme veškerou správu vybraných sociálních sítích. A postupem času můžeme množství Vašich aktivit navýšit například o reklamní kampaně.

Zeptejte se zákazníků, co chtějí

S pomocí sociálních sítí tak můžete aktivně podpořit prodej svých stávajících produktů, informovat svoje fanoušky o novinkách nebo s nimi přímo komunikovat a ptát se jich, co na Vašich produktech oceňují nebo co by si přáli zlepšit. A lépe poznávat jejich preference, které můžete využít při designu nových produktů a služeb.

Loajalita. Slovo, na které se hraje

Zvyšte svoji zákaznickou loajalitu také například prostřednictvím jednoduchých soutěží o vybrané ceny nebo Vaše služby a vytvořte si prostřednictvím sociálních sítí ze svých fanoušků šiřitele povědomí o vlastních produktech.

A jak taková správa sociálních sítí vypadá?

Je to jednoduché. Podle povahy a profilu Vašeho podnikání Vám navrhneme vhodné sociální sítě, které jsou pro Váš byznys nejpřínosnější. A na nich vytvoříme odpovídající profily, pro které připravíme koncept obsahu vhodného k publikování. Podle toho se pak o tu kterou sociální síť postaráme.