Webová prezentace. Skvělý způsob, jak říci, kdo jste

Velké množství potenciálních zákazníků hledá Vaše zboží na internetu. A dechberoucí webová prezentace je způsob, jak je přesvědčit, aby nakoupili právě u Vás. Pomůžeme Vám přilákat nové zákazníky a zvýšit tržby. Web totiž stačí jednou vytvořit a o nic víc se nemusíte starat. Obsah pak lze měnit kdykoliv. Využijte možností nejlevnějších reklamních ploch a katalogů zároveň.
Responzivní design

Web dostupný na každém zařízení

To je responzivní zobrazení. Technologie, díky které se Váš web zobrazí na jakémkoliv zařízení od chytrého telefonu po tablety. A Vy už nebudete ztrácet zákazníky přicházející z chytrých zařízení. Přizpůsobení Vašeho webu všem typům moderních zařízení usnadní Vašim zákazníkům práci, objednávky zboží a vy ušetříte za nákladný vývoj mobilních aplikací.

Vyspělý redakční systém se kterým bude správa webu hračkou

Aktualizujte si obsah Vašeho webu snadno a ve vlastní režii. Kdykoliv bude třeba. Redakční systém umožňuje díky snadnému ovládání snížit náklady na provoz webových stránek. Pro jakoukoliv aktualizaci obsahu na webu tak není třeba profesionálního programátora a o obsah se postará téměř každý. Náš intuitivní redakční systém PS Publisher umožní práci s obsahem komukoliv z Vaší firmy bez nutnosti nákladných školení.
 

Snadná práce. Více času

Chceme totiž, abyste se mohli v klidu soustředit na to, co umíte nejlépe. Náš redakční systém je proto navržený tak, aby byl snadno a ihned použitelný. Nebudete tak muset kontaktovat technickou podporu, čímž ušetříte čas i peníze.
 

Bezpečnost a stabilita

Je pro nás alfou i omegou, proto vyvíjíme redakční systém zcela ve vlastní režii, bez doplňků 3. stran. Díky tomu a pokročilým funkcím pro správu činností uživatelů můžete být bez starosti.
 

Velké množství modulů

Vyberte si z nepřeberného množství modulů a doplňků to, co Vám nejvíce vyhovuje. Udělejte tak Váš web pro uživatele ještě lákavější a přehlednější.
 

Podpora více jazyků

Umožňuje publikovat texty hned v několika jazycích. Potřebujete-li tedy na Váš firemní web přidávat i atypické cizí jazyky s netradiční diakritikou, nebudete mít problém.

SEO optimalizace

Posuňte svoje webové stránky ve vyhledávání na nejlepší pozice a přiveďte si tak nové zákazníky. Důsledná analýza a optimalizace klíčových slov zajistí přední pozice ve vyhledávání a nabídnou Váš web lidem, kteří Váš produkt přímo hledají.

Více o SEO optimalizaci

Internetový marketing

Akcelerujte Váš byznys efektivní a cílenou marketingovou kampaní, která může být navíc i nízkonákladová. Moderní online marketingové nástroje Vám také pomohou lépe poznat Vaše zákazníky a navrhnout jim produkt přímo na míru.

Více o internetovém marketingu

Full service: nemusíte se o nic starat

Opravdu fungující a účinný web s kvalitním obsahem a výborným konverzním poměrem není jen o vybroušeném designu. Proto jsme se pustili i do následného marketingu, SEO optimalizace či focení těch nejlepších produktových fotografií. Takže pro Vás uděláme všechno all-in-one a Vy se už nemusíte o nic starat.