Expanzo Call

Vytvoření kompletního webu pro službu Expanzo Call včetně napojení na marketingový systém Sendio.
 

Letoplast

Nafocení kompletního sortimentu společnosti Letoplast Letovice. Některé produkty jsme nafotili i jako 360° produktové fotografie.
 

Kniha jízd zdarma.cz

Kniha jízd zdarma.cz je český projekt na jednoduché vytváření knihy jízd. Podíleli jsme se na kompletním redesignu a modernizaci webových stránek projektu včetně napojení na marketingový systém Sendio.
 

Sendio - Email a SMS marketing

Moderní web či eshop se dnes již bez kvalitního marketingu neobejde. Proto jsme vytvořili marketingový systém Sendio a k tomu i webovou prezentaci.
 

Aluminium Group a. s.

Vytvoření kompletního webu pro službu pro slévárnu barevných kovů ze Sloupu v Moravském krasu. Vytvořili jsme také kompletní sadu fotografií a prezentační video.
 

Hotel Stará škola s.r.o.

Odpočinek i zábava pod jednou střechou. To vše je Hotel Stará Škola ve Sloupu. Bylo nám ctí vytvořit webovou prezentaci pro tento hotel v srdci Moravského krasu.
 

Papcel a. s.

Se společností Papcel spolupracujeme již řadu let. Jsme velice rádi, že si naši společnost vybrali již pro 3 redesign jejich webové prezentace.
 

Betonové výrobky

Výroba webu na míru pro firmu Exterier Beton, s.r.o. byla dalším ze zajímavých úkolů, se kterým jsme se zdárně poprali.
 

Rodinné vinařství Hrabal

Majitel rodinného vinařství, pan Hrabal, nás oslovil s prosbou o vytvoření webové prezentace a zpracování komplexní marketingové strategie, která by mu pomohla s podejem vína.
 

Pelvins, s. r. o.

Společnost Pelvins chtěla lépe využít neoraného pole online prodeje vín a pomoci s podporou rostoucí poptávky po exotických i kvalitních domácích produktech z vinné révy.
 

Koloběžky Kostka

Pro společnost Kostka koloběžky jsme vytvořili 360° produktové fotografie kompletního sortimentu vyráběných koloběžek.
 

G-mont Hodonín

Společnost G-Mont je všude tam, kde se dá něco otevřít, zavřít nebo zamknout. Na nás se G-mont spoléhá s webovou prezentací, grafikou a email marketingem.