Tvoříme kvalitní webové stránky na míru

Naše digitální agentura se specializuje na vývoj webových stránek na míru.
Již více než 16 let vytváříme vlastní redakční systém, který je intuitivní, bezpečný a plně odpovídá představám a požadavkům našich klientů. Náš systém je centralizovaný a všechny nové funkce a aktualizace, které vyvíjíme, jsou okamžitě k dispozici pro všechny naše zákazníky. Vytvoříme Vám firemní web na míru bez potřeby instalace a webhostingu, vše bude bezpečně uloženo a zálohováno na našich serverech.

Tvorba webových stránek
Výkonné webové stránky

Redakční systém pro Váš web od PS Works

Zvažujete, jaký redakční systém zvolit pro provoz firemního webu? Právě jste našli ten správný! Intuitivní redakční systém od PS Works umožňuje díky snadnému ovládání snížit náklady na provoz webových stránek. Pro aktualizaci obsahu webu není třeba profesionálního programátora, o obsah se může starat kdokoliv z Vaší firmy dle nastavených oprávnění a bez nutnosti nákladných školení.


Správa webového obsahu

Obsah Vašeho webu si můžete sami libovolně měnit. Přidávat položky v menu, spravovat obrázky a jiná média je v našem redakčním systému jednoduché. A pokud si s tím nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme.

Tvorba vlastních šablon

Celý návrh webu je vytvořen v našem redakčním systému, což Vám umožňuje libovolně upravovat svůj web. Mnohé systémy umožňují používat jenom přednastavené šablony, což může být po čase omezující. U nás si můžete vytvořit unikátní šablony na míru vašim potřebám.

Drag&Drop editor

Práci s naším drag&drop editorem zvládne kdokoliv a odkudkoliv bez potřeby kódování. Editor funguje na principu přetahování položek z lišty do prostoru webové stránky. Snadno tak můžete přidávat nadpisy, tabulky, tlačítka, textová pole a mnohé další.

Interaktivní webové formuláře

Naše interaktivní webové formuláře umožňují automatické doplňování hodnot. Například na základě jména formulář automaticky doplní pohlaví, svátek či oslovení. Z poštovního směrovacího čísla zase automaticky nabídne výběr měst a obcí s tímto PSČ, doplní také okres, kraj, stát či telefonní předvolbu.


Nasbírané kontakty z webových formulářů lze třídit podle zájmů do skupin a propojit s e-mailingem či SMS marketingem. Modul Push notifikace dokáže zasílat informace do prohlížeče a mobilního telefonu zákazníka, i když aktuálně nemá otevřené Vaše stránky. Můžete tak dále komunikovat se zákazníky i poté, co opustí Váš web.


Flexibilita ve správě webu

Velká porce rozšiřujících modulů

Náš redakční systém disponuje velkým množstvím rozšiřujících modulů. Vše pak můžete ovládat díky cloudovému řešení rychle, jednoduše a pohodlně odkudkoliv a na kterékoliv platformě. Využít můžete například tvorbu inteligentních webových formulářů, pop-up notifikací s nastavením možností kdy, jak a komu je zobrazovat, sběr kontaktů pro push notifikace či tvorbu map s vkládáním vlastních bodů. Můžete také tvořit a spravovat novinky, články, slidery, slovníček pojmů a informace o počasí a pracovních dobách. Kontrolu budete mít i nad správou Google Analytics 4, Google Tag Manager či Facebook Pixel kódů, vyhláškou o cookies a mnohým dalším.

Pop-up notifikace


Responzivní design

Optimalizace webu pro mobily

Responzivní web

Pečlivě sledujeme aktuální trendy a neustále vylepšujeme náš redakční systém tak, aby vaše webové stránky vynikly mezi konkurencí. Všechny naše weby jsou optimalizované a plně responzivní pro různá mobilní zařízení. Standardem našich webů je automatické přizpůsobení velikosti obrázků podle obrazovky zařízení a využívání moderních formátů obrázků (.webp, .svg). Tohle všechno děláme s cílem minimalizace přenosů dat při mobilním připojení a pro rychlé načítání stránek a obrázků i při pomalejším připojení.


Reference •  

  BRuNO family park

  Webové stránky a e-shop pro dětský zábavní park v Brně
  Webové stránky a e-shop pro dětský zábavní park v Brně
 •  

  Skiareál Plešivec

  Resortní stránky včetně e-shopu pro skiareál Plešivec v Krušných horách
  Resortní stránky včetně e-shopu pro skiareál Plešivec v Krušných horách
 •  

  Laurens radiátory

  E-shop pro společnost vyrábějící retro a designové radiátory
  E-shop pro společnost vyrábějící retro a designové radiátory
 •  

  eResort

  Komplexní systém pro návštěvníky českých hotelových resortů
  Komplexní systém pro návštěvníky českých hotelových resortů
 • Bike Region

  Prezentace 4 největších bike parků v okolí Králického Sněžníku
  Prezentace 4 největších bike parků v okolí Králického Sněžníku
 •  

  LUMATERRA Hostel

  Prezentace nově vzniklého hotelu v centru Prahy
  Prezentace nově vzniklého hotelu v centru Prahy


Nezávazná poptávka

Chcete webové stránky na míru? Obraťte se na nás!

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o webové stránky na míru? Neváhejte nás kontaktovat, vše s Vámi rádi nezávazně zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktuVytvořila společnost