Tvoříme prémiové webové stránky na míru

WordPress? To je pro nás sprosté slovo! Již více jak 12 let vyvíjíme vlastní redakční systém, intuitivní, bezpečný a přesně podle představ a požadavků našich klientů. A proč? No z mnoha důvodů. Je především centralizovaný, to dává našim zákazníkům výhodu v aktuálnosti, protože všechny nové funkce a aktualizace, které uděláme, získají hned a všichni bez rozdílu. Není třeba žádné instalace a webhostingu, vše je uloženo a bezpečně zálohováno na našich serverech.

Tvorba webových stránek
Maximální výkon

Jednoduchý a přitom robustní

Aktualizujte si obsah Vašeho webu snadno a ve vlastní režii. Kdykoliv bude třeba. Redakční systém umožňuje díky snadnému ovládání snížit náklady na provoz webových stránek. Pro jakoukoliv aktualizaci obsahu na webu tak není třeba profesionálního programátora a o obsah se postará téměř každý. Náš intuitivní redakční systém umožní práci s obsahem komukoliv z Vaší firmy dle nastavených oprávnění a bez nutnosti nákladných školení.


Správa obsahu

Obsah Vašeho webu si můžete sami libovolně měnit. Přidávat položky menu, spravovat obrázky a jiná média je v našem redakčním systému vážně hračka. A pokud si s tím nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme.

Tvorba vlastních šablon

Oproti ostatním, kteří Vám vytvoří pevné rozvržení webu a Vy můžete měnit pouze obsah jednotlivých stránek, u nás nejste nijak limitováni. Kompletní rozvržení je vytvořeno v našem redakčním systému a Vy tak můžete měnit svůj web libovolně odshora až dolů.

Drag&Drop editor

Jednodušeji už to nejde, práci s naším editorem zvládne skutečně kdokoliv a odkudkoliv. Chytni, táhni, pusť a uprav přesně podle svých představ v dokonalý celek.

Interaktivní webové formuláře

Naše webové formuláře umožňují automatické doplňování hodnot. Například ze jména automaticky doplní pohlaví, svátek či oslovení, z poštovního směrovacího čísla formulář automaticky nabídne z výběru měst a obcí s tímto PSČ, doplní také okres, kraj, stát či telefonní předvolbu.


Nasbírané kontakty z webových formulářů lze třídit dle zájmů do skupin a propojit s e-mail či SMS marketingem. Modul Push notifikace dokáže zasílat informace do prohlížeče a mobilního telefonu zákazníka, ikdyž aktuálně nemá otevřenou Vaši stránku. Můžete tak dále komunikovat se zákazníky i poté co opustí Váš web.


FLEXIBILITA

Velká porce rozšiřujících modulů

Náš redakční systém disponuje velkým množstvím rozšižujících modulů. Vše pak můžete díky cloudovému řešení ovládat odkudkoliv a na kterékoliv platformě. Rychle. Jednoduše. Pohodlně. Chceme totiž, abyste se mohli v klidu soustředit na to, co umíte nejlépe, na Vaše podnikání.

Využít můžete například tvorbu inteligentních webových formulářůpopup notifikací s rozsáhlým nastavením možností kdy, jak a komu je zobrazovat, sběr kontaktů pro push notifikacetvorbu map s jednoduchým vkládáním vlastních bodů, správu novinek a článků, tvorbu sliderů a správa jejich položek, informace o počasí, pracovních dobách, slovníček pojmů, jednoduchou správu GA, GTM či Facebook Pixel kódů, úpravu hlášky o cookie, a mnohé další.

Pop-up notifikace


Responzivní design

Vývoj

U nás jdeme s dobou

Sledujeme moderní trendy a neustále upravujeme náš redakční systém tak, aby výsledné webové stránky byly co nejvíce konkurence schopné na poli internetu. Všechny naše stránky jsou responzivní pro mobilní zařízení, splňují veškerá nařízení úřadů a EU. Samozřejmostí je například zobrazení zmenšenin obrázků podle velikosti obrazovky zařízení a použití obrázků nové generace (.webp, .svg, ...) tak, aby byly přenosy dat na mobilním připojení co nejmenší a web se tak načítal rychle i na pomalejším připojení.


Reference •  

  Laurens radiátory

  Elektronický obchod pro společnosti vyrábějící retro a designové radiátory
  Elektronický obchod pro společnosti vyrábějící retro a designové radiátory
 •  

  eResort

  Komplexní systém pro návštěvníkům českých hotelových resortů
  Komplexní systém pro návštěvníkům českých hotelových resortů
 • Bike Region

  Prezentace 4 největších bike parků v okolí Králického Sněžníku
  Prezentace 4 největších bike parků v okolí Králického Sněžníku
 •  

  BRuNO family park

  Webové stránky a e-shop pro dětský zábavní park v Brně
  Webové stránky a e-shop pro dětský zábavní park v Brně
 •  

  LUMATERRA Hostel

  Prezentace nově vzniklého hotelu v centru Prahy
  Prezentace nově vzniklého hotelu v centru Prahy
 •  

  Místo míst

  Kariérní web s nabídkou volných pracovních míst v horském resortu Dolní Morava
  Kariérní web s nabídkou volných pracovních míst v horském resortu Dolní Morava


Nezávazná poptávka

Chcete nabídku přímo pro Vás?

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o naše služby? To nás moc těší! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, vše s Vámi rádi zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání. To vše samozřejmě zdarma.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktu