Kvalitní fotografie a produktová videa upoutají vaše zákazníky

Kvalitní vizuální prezentace zvyšuje atraktivitu vašich produktů a zanechává nezapomenutelný dojem. Získejte pozornost svých zákazníků prostřednictvím profesionálního produktového focení a atraktivních produktových videí. Kromě klasických produktových fotografii pro Vás vytvoříme i 360° fotografie, které předvedou Vaše zboží ze všech úhlů.
Inovativní focení produktů

360° produktové fotografie

Každý detail má svůj význam. Pomozte návštěvníkům Vašeho webu s rozhodováním a představte jim Vaše zboží ze všech úhlů. Detailní a působivé 360° fotografie dokážou přesvědčit návštěvníky, aby u Vás nakoupili, protože jim poskytnou přesný obraz toho, co kupují. Tímto způsobem můžete snížit míru vráceného zboží (a tím i Vaše náklady) až o 30% a získat konkurenční výhodu.

Dětská bota Fare
Koloběžka Kostka Mushing Racer Pro
Letoplast medical box
Dětská hračka - Bagr


Dostatek kvalitních fotografií jako nutný základ

Pokud nemáte větší množství fotografií Vašich produktů nebo služeb, určitě si je pořiďte. Kvalitní produktové fotografie využijete nejen na webových stránkách nebo e-shopu, ale hlavně v příspěvcích na sociální sítěe-mailových kampaních a v dalším online marketingu.

Působivá produktová fotografie stojí především na práci s detaily. Pomůžeme Vám s návrhem a výběrem nejlepších lokací pro focení, barevných kombinací, úhlů záběru a postaráme se také o finální postprodukci.


Natáčení a postprodukce videa

Produktové video

Představte se videem! V dnešní uspěchané době se zákazníci raději podívají na krátké produktové nebo propagační video, než by četli dlouhé popisky. Videem můžete během chvilky efektivně popsat sebe nebo svojí společnost a pak ho umístit na webové stránky, YouTube či sociální sítě. Spolupracujeme s profesionály, kteří dodávají své filmy například do České televize. Dokážeme Vám zajistit letecké záběry z dronu a zpracování videa ve vysokém rozlišení 4K.Nezávazná poptávka

Chcete nafotit produkty a natočit video? Obraťte se na nás!

Neváhejte nás kontaktovat, vše s Vámi rádi nezávazně zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktuVytvořila společnost