Upoutejte zákazníky kvalitními fotografiemi a produktovými videi

Určitě to znáte, chcete si na internetu produkt před nákupem důkladně prohlédnout a ouha. Fotografie jsou moc malé nebo nekvalitní :( Co uděláte jako zákazník? Jdete se podívat někam jinam. A to je přesně to co se s našimi fotografiemi nestane. Nafotíme pro Vás nejen klasickou produktovou fotografii, ale i 360° fotografii Vašeho zboží ze všech úhlů.
Inovace

360° produktové fotografie

Pomozte návštěvníkům webu se ještě lépe rozhodnout a předveďte jim svoje zboží opravdu ze všech úhlů. Detail po detailu. Pomůže vám to snížit míru vráceného zboží až o 30% a dodá konkurenční výhodu, která se počítá. Detailní a působivé 360° produktové fotografie pomohou přesvědčit návštěvníky ke koupi Vašeho zboží. Ti budou totiž vědět, co přesně kupují. Časté vracení zboží tak už nebude problém.

Dětská bota Fare
Koloběžka Kostka Mushing Racer Pro
Letoplast medical box
Dětská hračka - Bagr


Dostatek fotografií jako nutný základ

Máte hodně fotografií? Pokud ne, určitě si je ihned začněte pořizovat, budou se Vám hodit! Využijete je nejen při plnění webových stránek nebo e-shopu, ale hlavně pro přidávání příspěvků na sociální sítě, rozesílání newsletterů a další online marketing.

Působivá produktová fotografie je především práce s detaily. Pomůžeme Vám s návrhem a výběrem nejlepších lokací pro focení, barevných kombinací, úhlů záběru a postaráme se také o finální postprodukci.


Multimédia

Produktové video

Představte se videem! V dnešní uspěchané době se zákazníci velmi rádi podívají na krátké produktové nebo propagační video, kterým můžete během chvilky skvěle popsat sebe, nebo celou svojí společnost. Kvalitním videem se dá vyjádřit více než textem a obrázky dohromady. Vytvořená videa lze umístit na webové stránkyYouTube či sociální sítě.

Spolupracujeme také s profesionály, kteří dodávají své filmy například do České televize. Dokážeme Vám také zajistit letecké záběry z dronu a zpracování ve vysokém rozlišení 4K.Nezávazná poptávka

Chcete nabídku přímo pro Vás?

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o naše služby? To nás moc těší! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, vše s Vámi rádi zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání. To vše samozřejmě zdarma.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktu