S čím Vám můžeme pomoci

My u nás velmi dobře víme, že vytvořením nového webu to nekončí, ale naopak začíná. Proto jej následně dokážeme optimálně přizpůsobit pro vyhledávače (SEO), perfektně zacílíme online reklamu, či vytvoříme automatizované e-mailové kampaně. Vybudujeme komunitu na sociálních sítích, vytvoříme čtivé texty, profesionální fotografie, produktová videa a mnohé další... Prostě takový web-full-service, aby jste vy měli čas na své podnikání.
Rychlost a spolehlivost
WordPress? To je pro nás sprosté slovo! Již více jak 12 let vyvíjíme vlastní redakční systém, intuitivní, bezpečný a přesně podle představ a požadavků našich klientů. A proč? No z mnoha důvodů. Je především centralizovaný, to dává našim zákazníkům výhodu v aktuálnosti, protože všechny nové funkce a aktualizace, které uděláme, získají hned a všichni bez rozdílu. Není třeba žádné instalace a webhostingu, vše je uloženo a bezpečně zálohováno na našich serverech.


Maximalizace zisku
Každým rokem podíl hodnoty zakoupeného zboží přes e-shopy, oproti kamenným prodejnám, rapidně roste. Přes internet lze koupit a prodat prakticky cokoliv. Dejte i Vy svým zákazníkům možnost takto jednoduše a pohodlně nakoupit u Vás. Nemáme žádná unifikovaná krabicová řešení, každý náš e-shop je originál. Vytvoříme pro Vás přehledný a spolehlivý elektronický obchod přesně na míru Vašim požadavkům. Je nám jedno, jestli máte jeden produkt, nebo jich máte tisíce, s námy vždy získáte náskok před konkurencí.


Přesně podle Vašich potřeb
Máte specifické požadavky a nenašli jste u nás vhodné řešení pro Vás či vaši společnost. Nevadí! Přizpůsobíme či vytvoříme Vám aplikaci přímo dle Vašich požadavků. Ať už půjde o drobnou úpravu, nové moduly, nebo kompletní nový projekt, rádi Vám budeme vždy k ruce.

Vývoj na zakázku


Grafické práce
Okouzlete své zákazníky originální profesionální grafikou, která zaujme. Vytvoříme pro Vás nejen firemní logo či kompletní design manuál Vaší společnosti, ale také kompletní návrhy veškerých tiskovin a reklamních materiálů, jako jsou letáky, katalogy, brožury, vizitky nebo jiné propagační materiály. Potřebujete profesionální grafický návrh webových stránek či e-shopu? Pro nás to není žádný problém!


Kvalitní multimédia
Určitě to znáte, chcete si na internetu produkt před nákupem důkladně prohlédnout a ouha. Fotografie jsou moc malé nebo nekvalitní :( Co uděláte jako zákazník? Jdete se podívat někam jinam. A to je přesně to co se s našimi fotografiemi nestane. Nafotíme pro Vás nejen klasickou produktovou fotografii, ale i 360° fotografii Vašeho zboží ze všech úhlů.


Online marketing

Zvýšení návštěvnosti
Vyšší pozice ve vyhledávání a dobře navržená online reklama. To jsou spousty nových zákazníků. Vyveďte svoje potenciální klienty ze spletité sítě internetu přímo na Váš web. Zvolíme ty nejlepší marketingové nástroje přesně dle Vašich požadavků a potřeb, navrhneme obsahovou strategii, doporučíme vhodná klíčová slova, napíšeme čtivé texty a zajímavé příspěvky na sociální sítě. Postaráme se o Váš marketing od A do Z.


Oslovení zákazníků
Dobře navržená e-mailová či SMS kampaň, která nabídne jejím odběratelům zajímavý a personalizovaný obsah je základním nástrojem pro budování loajality zákazníků, kterou pak už lze snadno přetavit v opakované nákupy. Zákazníkům nelze ihned prodávat. Nejdříve je třeba si s nimi vybudovat pozitivní vztah, oni pak nakoupí sami. Takový loajální zákazník je mnohem levnější než získávání nového.

E-mail a SMS marketing


Nezávazná poptávka

Chcete nabídku přímo pro Vás?

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o naše služby? To nás moc těší! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, vše s Vámi rádi zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání. To vše samozřejmě zdarma.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktu