Moderní webové stránky, e-shopy a aplikace na míru

V naší digitální agentuře Vám web, e-shop nebo aplikaci nejen vytvoříme, ale postaráme se i o jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a komplexní grafický návrh včetně tvorby loga a design manuálu. Vybudujeme Vaši identitu na sociálních sítích a vytvoříme čtivé texty. Zajistíme také produktové focení, natočíme produktová videa a mnohé další.
Moderní web
Svěřte nám tvorbu Vašich webových stránek a získejte moderní a responzivní design, který bude plně odpovídat potřebám Vašeho podnikání. Specializujeme se na vytváření profesionálních a unikátních webů, které reflektují identitu a poslání firmy. Již roky vyvíjíme a používáme vlastní redakční systém, který je intuitivní, bezpečný a dostupný všem našim zákazníkům. S námi získáte nejen vizuálně atraktivní, ale také funkční web přizpůsobený nejnovějším trendům.


E-shopy na míru
Ve srovnání s kamennými prodejnami každým rokem podíl hodnoty nákupů přes e-shopy, prudce roste. Přes internet lze koupit a prodat prakticky cokoliv. Dejte i Vy zákazníkům možnost nakupovat u Vás snadno a pohodlně. Náš přístup k tvorbě e-shopů není o univerzálních řešeních – každý e-shop, který vytváříme, je originální a přesně na míru vašim požadavkům. Bez ohledu na to, zda nabízíte oblečení nebo zahradní techniku, s přehledným a spolehlivým e-shopem získáte vždy náskok před konkurencí.


Progresivní webové aplikace
Máte specifické požadavky a nenašli jste pro Vás či Vaši společnost vhodné hotové řešení? Nevadí! Jsme tu pro Vás s našimi službami v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací na míru. Přizpůsobíme nebo vytvoříme aplikaci dle Vašich potřeb.

Vývoj na zakázku


Grafický design webových stránek
Potřebujete profesionální grafický návrh webu nebo e-shopu? Žádný problém! Okouzlete své zákazníky originální grafikou, která zaujme. Náš tým zkušených grafiků pro Vás zajistí kompletní design webu včetně tvorby loga a design manuálu, který bude skvěle reprezentovat Vaši společnost. Nabízíme také tvorbu široké škály tiskovin a reklamních materiálů, včetně letáků, katalogů, brožur, vizitek a dalších propagačních materiálů.


Produktové focení a tvorba videa
Pokud máte na svém webu nekvalitní fotografie a videa, riskujete, že Vaši potenciální zákazníci z webu odejdou a nakoupí zboží jinde. Vyvarujte se tohoto scénáře s námi. Vytvoříme pro Vás nejen klasické produktové fotografie, ale také 360° fotografie, které předvedou Váš produkt ze všech úhlů. Zajistíme také tvorbu produktových videí, která jsou dynamická a zákazníkům umožní nahlédnout do detailů.


Online marketing

Optimalizace webu a obsahová strategie
Získejte vyšší pozice ve vyhledávání a efektivní online reklamu pro přilákání nových zákazníků. Zvýšíme tržby Vašeho webu pomocí různých marketingových nástrojů. Specializujeme se na optimalizaci webu pro vyhledávače a linkbuilding a nabízíme také komplexní online marketingové služby od obsahové strategie po tvorbu přitažlivých textů a příspěvků na sociální sítě.


E-mailové a SMS kampaně
Zákazníkům nelze ihned prodávat. Nejdříve je třeba si s nimi vybudovat pozitivní vztah a vytvořit loajalitu, která zajistí vrácení se na Váš web a opakovaný nákup Vašich produktů nebo služeb. S námi získáte efektivní strategii e-mail marketingu, která Vám umožní komunikovat se zákazníky prostřednictvím poutavých a personalizovaných sdělení. SMS marketing zase nabídne rychlou cestu k zákazníkům s okamžitým dosahem.

E-mail a SMS marketing


Nezávazná poptávka

Chcete nabídku přímo pro Vás?

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o naše služby? To nás moc těší! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, vše s Vámi rádi zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání. To vše samozřejmě zdarma.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktuVytvořila společnost