Automatizovaný a personalizovaný e-mail a SMS marketing

Automatizace a personalizace e-mailových a SMS kampaní je klíčem k oslovení Vaší cílové skupiny. Nastavíme Vám automatické rozesílání e-mailů a SMS zpráv tak, aby posilovaly vaše vztahy se zákazníky a zvyšovaly konverze. Díky kombinaci e-mailingu a SMS marketingu máte možnost oslovit své klienty v optimálních okamžicích a prostřednictvím nejvhodnějšího komunikačního kanálu.

E-mail a SMS marketing
Sendio

Intuitivní e-mailingový nástroj na míru pro Vás

Díky našemu nástroji pro e-mail a SMS marketing Sendio můžete rozesílat poutavé kampaně, které zvládnete jednoduše vytvořit pomocí Drag&Drop editoru. Nové kontakty lze získávat z inteligentních kontaktních formulářů, automaticky je třídit podle jejich zájmů a zlepšovat tak konverze Vašich prodejů.

Při vývoji Sendia jsme si dali záležet na tom, aby obsah e-mailu vypadal ve všech e-mailových klientech co nejpodobněji tomu, jak jej vytvoříte v editoru. Proto jsme strávili spoustu času testováním a laděním na nejpoužívanějších e-mailových klientech a operačních systémech.
Thunderbird   Microsoft Outlook   Office 365   Seznam Email   Gmail   Android   Apple   Windows   BlackBerry   Apple Mail
Přesné statistiky v Sendiu Vám pomohou lépe se rozhodovat co příště udělat lépe. Lze sledovat open rate či CTR (click through rate) jednotlivých kampaní nebo tvořit A/B testy. Samozřejmostí je také rozesílka dle času, kdy uživatel nejvíce čte e-maily a mnoho dalších funkcí.


E-mail marketing - statistiky

E-mailové kampaně na míru

Ušetřete čas s automatickými kampaněmi

automatickou rozesílkou e-mailů nebo SMS zpráv už nebudete muset “hlídat“ vůbec nic. Zajistíme pro vás personalizovanou rozesílku uvítacích e-mailů, připomínek opuštěného košíku, poděkování za nákup, blahopřání k narozeninám anebo upozornění na výhodnou cenu doplňkového sortimentu ke zboží, které si váš zákazník zakoupil například před měsícem. Využijte čas na skutečné podnikání a ne kontrolování diáře.


Nezávazná poptávka

Chcete efektivní e-mailing nebo SMS marketing? Obraťte se na nás!

V první fázi si definujeme a ujasníme jak budeme e-maily nebo SMS zprávy rozesílat a jakým stylem budeme v každé situaci komunikovat. Následně připravíme texty e-mailů a zpráv, které zformátujeme do podoby dle Vašich představ. A spustíme rozesílku. V průběhu celé kampaně pak budeme sledovat efektivitu jednotlivých e-mailů a zpráv a podle potřeby a Vašich preferencí je pak dále ladit, abychom mohli postupně dosahovat lepších výsledků.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktuVytvořila společnost