Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost i tržby

Zajistíme Vám viditelnost na internetu prostřednictvím optimalizace Vašeho webu, budování kvalitního odkazového profilu a interního prolinkování. Dosáhneme pro Vás vyšších pozic ve vyhledávání a postaráme se i o efektivní online reklamu. Poskytujeme komplexní služby - vybereme vhodná klíčová slova, vytvoříme obsahovou strategii, zoptimalizujeme web a vymyslíme poutavé texty a příspěvky na sociální sítě.

Online marketing
Audit webu a optimalizace

SEO aneb optimalizace webu pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače pomůže Vašemu webu vyskočit ve výsledcích vyhledávání nahoru na dlouhou dobu. Zákazníci Vás tak snáz najdou a Vy ušetříte za placenou reklamu. Optimalizace webu pomáhá také zrychlení načítání webových stránek.

Naši SEO experti se zaměřují na každý detail. Nejdříve provedou audit Vašeho webu, analýzu Vašich zákazníků a konkurence a navrhnou Vám strategii. Následně zajistí výběr vhodných klíčových slov, upraví obsah webu nebo zapracují na odkazovém profile - linkbuildingu.


Efektivní zviditelnění webu

Zvyšte viditelnost Vašeho webu za méně peněz! Optimalizace pro vyhledávače zajistí vzestup Vašeho webu ve vyhledávání. A to s minimálními náklady ve srovnání s placenou reklamou. Naše pečlivě navržené SEO strategie eliminují potřebu vysokých vkladů do reklamních kampaní.

Udržení nebo zlepšení pozic webu ve vyhledávání

Provedeme nejen kompletní optimalizaci webu, ale zajistíme i pravidelnou údržbu, abychom zachovali nebo posílili dosažené pozice. Optimalizujeme klíčová slova podle toho, jak je uživatelé v daném období hledají, zajistíme technickou údržbu webu a aktuálnost obsahu. Tímto způsobem zůstanete vždy krok před konkurencí a udržíte si vyšší pozice ve vyhledávání.

Přirozená forma reklamy

Organická (neplacená) reklama je efektivní i pro uživatele, kteří se cíleně vyhýbají placeným inzerátům pomocí blokovacích aplikací. SEO přináší neplacenou formu propagace, která prezentuje Váš web jako organický výsledek ve vyhledávání a eliminuje odpor uživatelů vůči reklamě. Podporuje tím budování pozitivního vztahu mezi uživateli a Vaší značkou.


Komunikace se zákazníky

Správa sociálních sítí

Na sociálních sítích nezáleží na tom, jestli jste nadnárodní společnost nebo firma s 5 zaměstnanci. Startovní čára je tam pro všechny stejná. Stejně tak jako šance na úspěch. Stačí jenom vymyslet a implementovat vhodnou komunikační strategii. Připravíme Vám kompletní komunikační manuál, na základě kterého pak můžeme zajistit veškerou správu vybraných sociálních sítí.

S pomocí sociálních sítí můžete aktivně podpořit prodej svých produktů, informovat fanoušky o novinkách nebo s nimi přímo komunikovat a ptát se jich, co na Vašich produktech oceňují nebo co by si přáli zlepšit. Jejich preference pak můžete využít při designu nových produktů a služeb

Sociální sitě


Přesně zacílené kampaně

PPC reklama

Kromě organické (neplacené reklamy) existuje i placená reklama, tzv. Pay Per Click
(platba za proklik) reklama. PPC reklama umí být velmi efektivní, neboť s ní platíte pouze za ty uživatele, které Váš inzerát zaujal a klikli na něj. Výhodou PPC reklam je tak možnost přesného zacílení potenciálních zákazníků, tedy těch, kteří mají o zboží nebo službu největší zájem.

Zaměřujeme se na analýzu klíčových metrik a neustálé optimalizace, abychom zajistili maximální efektivitu a návratnost investic do vašich PPC kampaní. Naši specialisté budou všechno detailně sledovat, pomůžou Vám zjistit, které fráze nejlépe prodávají a upraví ty, co netáhnou. Jsme si vědomi, že průběžným vyhodnocováním kampaní můžeme dosáhnout ještě o řád lepších výsledků. Kromě kampaní ve vyhledávací síti pro vás nastavíme i efektivní kampaně v obsahové síti pomocí bannerů či responzivní reklamy.


Snadné úpravy kampaní

PPC kampaně lze rychle zapnout nebo vypnout. Nemusíte tak mít strach z vysoké finanční investice, která se nevrátí. Kampaně lze také velmi flexibilně měnit a upravovat podle potřeb. Stačí říct a naši PPC specialisté změní texty inzerátů nebo frází. A do večera máte novou reklamní kampaň.

Remarketing

Remarketing je účinný nástroj pro uživatele, kteří Váš web již jednou navštívili. Slouží jako připomínka vašich produktů nebo služeb pomocí cílené reklamy na nový produkt nebo akční nabídku. Dynamický remarketing jede ještě dál a zobrazuje uživatelům konkrétní produkty, které si v minulosti na Vašem webu prohlíželi.

Platba až za proklik

Největší výhodou PPC reklamy je to, že platíte až za proklik, tedy za aktivního potenciálního zákazníka, který se proklikem dostal na Váš web a projevil tak zájem o Vaše produkty nebo služby. Můžete také stanovovat denní limity nebo limity ceny prokliku. Výdaje na reklamu tak máte hezky pod kontrolou.


Nezávazná poptávka

Chcete optimalizaci webu a efektivní online reklamu? Obraťte se na nás!

V oblasti SEO a online reklamy se pohybujeme dlouhá léta. Umíme zvýšit organickou návštěvnost Vašeho webu pomocí optimalizace parametrů nebo nastavit účinnou PPC reklamu. Neváhejte nás kontaktovat, vše s Vámi rádi nezávazně zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktuVytvořila společnost