Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost i tržby

Vyšší pozice ve vyhledávání a dobře navržená online reklama. To jsou spousty nových zákazníků. Vyveďte svoje potenciální klienty ze spletité sítě internetu přímo na Váš web. Zvolíme ty nejlepší marketingové nástroje přesně dle Vašich požadavků a potřeb, navrhneme obsahovou strategii, doporučíme vhodná klíčová slova, napíšeme čtivé texty a zajímavé příspěvky na sociální sítě. Postaráme se o Váš marketing od A do Z.

Online marketing
EFEKTIVITA

SEO aneb optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace pro vyhledávače pomůže Vašemu webu vyskočit ve výsledcích vyhledávání nahoru. A na dlouhou dobu. Zákazníci Vás tak snáz najdou a Vy ušetříte za placenou reklamu. Nejdříve se postaráme o audit Vašeho stávajícího webu, analýzu Vašich zákazníků, konkurence a stanovíme si strategii. Následně zajistíme výběr vhodných klíčových slov, upravíme obsah webu (copywriting), nebo podpoříme linkbuilding. O ptimalizace obsahu webu pro nejmodernější vyhledávací metody s sebou přináší i zrychlení reakcí webových stránek. Optimalizace SEO je vhodná pro webové stránky jakékoliv velikosti od těch nejmenších s trochou obsahu po ty obrovské s tisíci položkami.


Raketový nárůst efektivity

Precizně zapracované optimalizace pro vyhledávače se postarají o přední pozice ve vyhledávání a Vy nebudete muset investovat takové prostředky do tradiční reklamy.

Působí dlouho. Opravdu dlouho.

Ano. SEO optimalizaci stačí provést jednou a pak občas zkontrolovat. To stačí. Údržba už je minimální. Tak, jako náklady.

Přirozená forma reklamy

Protože někteří uživatelé se reklamě cíleně vyhýbají (tzv. reklamní slepota), nabízí SEO účinnou formu propagace, která tímto neduhem netrpí. Zobrazí totiž web jako výsledek jejich hledání.


Komunikace

Sociální sítě

S pomocí sociálních sítí můžete aktivně podpořit prodej svých stávajících produktů, informovat svoje fanoušky o novinkách, nebo s nimi přímo komunikovat a ptát se jich, co na Vašich produktech oceňují nebo co by si přáli zlepšit. A lépe poznávat jejich preference, které můžete využít při designu nových produktů a služeb. Na sociálních sítích nezáleží na tom, jestli jste nadnárodní společnost nebo firma s 5 zaměstnanci. Startovní čára je tam pro všechny stejná. Stejně tak jako šance na úspěch. Stačí jen komunikovat... Do začátku Vám připravíme kompletní komunikační koncept, na základě kterého pak můžeme zajistit veškerou správu vybraných sociálních sítích.

Sociální sitě


Rychlost

PPC reklama

Reklama, která umí přesně mířit. Doslova. Využijte možnosti, jak přesně zacílit svoje potenciální zákazníky a oslovte jen ty, o které máte zájem. PPC reklama umí být navíc velmi efektivní, neboť s ní platíte pouze za ty uživatele, které Váš inzerát zaujal a klikli na něj.

PPC reklama se totiž zobrazuje jen těm uživatelům, kteří Vaše služby buď přímo hledají, nebo je u nich velká pravděpodobnost, že je zaujmou. Nenabízíte tak svůj produkt i těm, kteří jej nechtějí. A ještě abyste za to platili. Budeme všechno měřit, detail od detailu a pomůžeme Vám zjistit, které fráze nejlépe prodávají nebo naopak upravíme ty, co netáhnou. Protože průběžným vyhodnocováním kampaně můžeme dosáhnout ještě o řád lepších výsledků.


Rychlost a efektivita

Rychle zapnout nebo vypnout. Nemusíte tak mít strach z vysoké investice, která se nevrátí. Kampaně lze také velmi flexibilně měnit a upravovat podle potřeb. Staří říct a změníme texty inzerátů nebo frází. A do večera máte novou reklamní kampaň.

Remarketing

Je velice účinný nástroj pro uživatele, kteří již Váš web jednou navštívili. Cílem je znovu se připomenout například s novým produktem, či akční nabídkou na zboží, o které měl návštěvník v minulosti zájem.

Platba až za proklik

Největší výhodou PPC reklamy je to, že platíte až za proklik, tedy za aktivního potencionálního zákazníka, který projevil zájem o Vaše služby nebo produkty. Můžete také stanovovat denní limity, nebo limity ceny prokliky. Výdaje tak máte hezky pod kontrolou.


Nezávazná poptávka

Chcete nabídku přímo pro Vás?

Líbí se Vám naše reference a máte zájem o naše služby? To nás moc těší! Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, vše s Vámi rádi zkonzultujeme a najdeme nejvhodnější řešení přesně pro Vás a Vaše podnikání. To vše samozřejmě zdarma.

Newsletter

Zůstaňme spolu v kontaktu